MOKYTOJAI


Mokykloje dirba apie 50 mokytojų:

Jeigu uždarysime duris visoms klaidoms, tiesa liks už durų.
R.Tagorė





Susisiekti su mokytojais ir specialistais:
tel.: 8-349-61800, el. paštas: info@joneris.lt
 

Daiva Balandienė, lietuvių k. mokytoja, metodininkė,
(428 kabinetas);
Inga Sadzevičienė, lietuvių k. mokytoja metodininkė,
(429 kabinetas),
Daiva Eimontienė, lietuvių k. mokytoja metodininkė,
(330 kabinetas),
Vilija Adomėlienė, lietuvių k. mokytoja metodininkė,
(426 kabinetas);


Loreta Bizokienė, anglų k.. mokytoja metodininkė,
(419 kab.)
Danguoė Černiauskienė, anglų k. mokytoja metodininkė,
(427 kabinetas);
Vilma Kubiliūnienė, anglų k. vyr. mokytoja,
(438 kabinetas);
Dalia Turauskienė, anglų k. vyr. mokytoja,
Rūta Budrevičienė, anglų k. mokytoja, mokytojo padėjėja
(420 kabinetas);


Lilita Urbanavičienė, vokiečių k. mokytoja ekspertė;


Svetlana Putina, rusų k. mokytoja metodininkė,
(406 kabinetas);
Janė Vorošilienė, rusų k. vyr. mokytoja,


Vilma Vyčienė, istorijos ir etikos mokytoja metodininkė,
(317 kabinetas);

Irma Karnusevičienė, istorijos mokytoja metodininkė,
(319 kabinetas);
Genadijus Kurganovas, istorijos vyr. mokytojas,


Vaida Tamelienė, tikybos vyr. mokytoja,
geografijos mokytoja;


Aurelija Grigaravičiūtė, muzikos vyr. mokytoja,
(412 kabinetas),



Rima Žižienė, biologijos mokytoja metodininkė,
(409 kabinetas);
Irina Bereznaja, neformaliojo ugdymo mokytoja, mokytojo padėjėja,


 

Audronė Kuliešienė, chemijos mokytoja ekspertė,
(215 kabinetas);


Arūnas Kačenauskas, kūno kultūros vyr. mokytojas,
Živilė Laurinavičienė, kūno kultūros vyr. mokytoja,
Dovilė Bareikaitė, choreografijos vyr mokytoja, civilinės saugos mokytoja


Violeta Knygauskienė, fizikos mokytoja metodininkė,
(325 kabinetas);



Edita Miliukienė, matematikos mokytoja metodininkė,
(206 kabinetas);
Dalė Prochorovienė, matematikos mokytoja metodininkė,
(211 kabinetas);
Vilija Rimkevičienė, matematikos mokytoja metodininkė,
(304 kabinetas);


Nomeda Urbonavičienė, informacinių technologijų mokytoja ekspertė,
(326 kabinetas);


Dainora Grinė, technologijų mokytoja;
(210 ir 218 kabinetai);
Rimantas Butiškis, technologijų vyr. mokytojas,
(212 kabinetas);
Rasa Kersnauskaitė, dailės ir technologijų vyr. mokytoja,
(210 ir 218 kabinetai);


Asta Aksinavičienė, pradinio ugdymo vyr. mokytoja,
(314 kabinetas
Virginija Takarevičienė, pradinio ugdymo vyr. mokytoja,
(314 kabinetas),
Jolita Jakaitienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,
(308 kabinetas);
Jūratė Zigmantaitė, priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtoja pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,
(305 kabinetas).

Dovilė Bareikaitė, pailgintos dienos grupės auklėtoja,
Jolanta Janionytė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė,
pailgintos dienos grupės auklėtoja,

(atnaujinta 2021-10)

SPECIALISTAI


Vidutė Tatarūnienė, logopedė metodininkė

Dalia Stundžienė, vyr. specialioji pedagogė
Irina Bereznaja, mokytojo padėjėja

Snieguolė Cėgienė, psichologė

Aldona Skirmantienė, socialinė pedagogė metodininkė

Greta Raškauskienė (nuo 2020-09-01), visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, tel.: 860087816

Laura Krasauskienė, bibliotekininkė

atgal







SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIAUS SPECIALISTAI

Rasa Kubiliūnienė,, mokytojo padėjėja,
Edita Baltaduonienė, mokytojo padėjėja,

Vaida Cvekelienė, mokinių palydovė,
Daiva Pinkevičienė, mokinių palydovė,

Snieguolė Cėgienė, psichologė,
Vida Tatarūnienė, logopedė metodininkė,

Raimonda Zvicevičienė, mokytoja, spec. pedagogė,
Solveiga Meslinaitė, vyr. mokytoja, spec. pedagogė,
Eglė Akunienė, mokytoja, spec. pedagogė,
Svetlana Cechmister, mokytoja, spec. pedagogė


Jolanta Jaščemskienė, pailgintos dienos grupės auklėtoja
Rūta Budrevičienė, pailgintos dienos grupės auklėtojo padėjėja,

Ema Marčinskienė, judesio korekcijos ir gydomosios kūno kultūros mokytoja,
Audra Petkutė-Savickienė, muzikos vyr. mokytoja,

atgal